WESELA - Pałac Lubiechowa

Pałac Lubiechowa
Pałac Lubiechowa
Przejdź do treści

WESELA

IMPREZY
Wesela

Ślub i wesele - to tylko w Pałacu Lubiechowa. Na tę wyjątkową uroczystość proponujemy Salę Balową, natomiast na poprawiny przy sprzyjającej pogodzie polecamy również piękny teren parkowy.

Wykwintne dania menu weselnego przygotowane przez nasz wyspecjalizowany zespół pod nadzorem  Szefa Kuchni, zachwycają wyszukanym smakiem. Para Młoda może skorzystać z naszych propozycji w oparciu o własne pomysły i stworzyć niepowtarzalną kompozycję dań. Dostosujemy weselne menu do indywidualnych życzeń Państwa Młodych, które urzeknie niejednego smakosza, przygotujemy wspaniałe dania, które idealnie wpiszą się w nastrój i styl uroczystości. Na życzenie możemy zorganizować specjalną degustację menu weselnego, dopasowaną do Państwa preferencji, uwzględniając np. diety wegetariańskie, wegańskie i inne.

W Pałacu zorganizujemy ślub i wesele nawet dla 130 gości a 90 osób może wygodnie u nas nocować. Do dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3 a nawet 4 osobowe.
W przypadku wykupienia pokoi w całym obiekcie dla przynajmniej 75 osób, Młoda Para otrzymuje nocleg w apartamencie gratis.

Oprócz dużych przyjęć oferujemy również obiady weselne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod adresem biuro@palaclubiechowa.pl

Wróć do spisu treści